W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Strona główna Rzeczypospolitej Polskiej Sąd Rejonowy
w Szubinie
 http://www.bip.gov.pl/

E-Wokanda

Rozprawa :
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 203
Sygnatura III Nsm 21/24
Data 20 .06 .2024
Czas trwania 12:30
Skład Grażyna Stankiewicz-Salińska
Rozprawa :
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 106
Sygnatura I Ns 64/24
Data 20 .06 .2024
Czas trwania 12:30
Skład Anna Graczyk-Czarniak
Rozprawa :
Wydział II Wydział Karny
Sygnatura II K 35/24
Data 20 .06 .2024
Czas trwania 12:15
Skład Jacek Tadych
Rozprawa :
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 106
Sygnatura I Ns 301/23
Data 20 .06 .2024
Czas trwania 12:05
Skład Anna Graczyk-Czarniak
Rozprawa :
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 203
Sygnatura III Nsm 119/24
Data 20 .06 .2024
Czas trwania 12:00
Skład Grażyna Stankiewicz-Salińska
Rozprawa :
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 106
Sygnatura I Ns 202/23
Data 20 .06 .2024
Czas trwania 11:30
Skład Anna Graczyk-Czarniak
Rozprawa :
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 203
Sygnatura III Nsm 77/24
Data 20 .06 .2024
Czas trwania 11:00
Skład Grażyna Stankiewicz-Salińska
Rozprawa :
Wydział II Wydział Karny
Sygnatura II K 139/24
Data 20 .06 .2024
Czas trwania 11:00
Skład Jacek Tadych
Rozprawa :
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 106
Sygnatura I Ns 225/23
Data 20 .06 .2024
Czas trwania 10:50
Skład Anna Graczyk-Czarniak
Rozprawa :
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 203
Sygnatura III RNs 24/24
Data 20 .06 .2024
Czas trwania 10:30
Skład Grażyna Stankiewicz-Salińska
Rozprawa :
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 106
Sygnatura I C 284/23
Data 20 .06 .2024
Czas trwania 10:20
Skład Anna Graczyk-Czarniak
Rozprawa :
Wydział II Wydział Karny
Sygnatura II K 165/24
Data 20 .06 .2024
Czas trwania 10:00
Skład Jacek Tadych
Rozprawa :
Wydział II Wydział Karny
Sygnatura II K 95/22
Data 20 .06 .2024
Czas trwania 09:45
Skład Jacek Tadych
Rozprawa :
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 106
Sygnatura I C 277/23
Data 20 .06 .2024
Czas trwania 09:45
Skład Anna Graczyk-Czarniak
Rozprawa :
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 203
Sygnatura III Nsm 106/24
Data 20 .06 .2024
Czas trwania 09:30
Skład Grażyna Stankiewicz-Salińska
Rozprawa :
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 106
Sygnatura I Ns 68/24
Data 20 .06 .2024
Czas trwania 09:15
Skład Anna Graczyk-Czarniak
Rozprawa :
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 106
Sygnatura I Ns 337/22
Data 20 .06 .2024
Czas trwania 09:00
Skład Anna Graczyk-Czarniak
Rozprawa :
Wydział II Wydział Karny
Sygnatura II Ko 539/24
Data 19 .06 .2024
Czas trwania 14:10
Skład Joanna Drozdalska
Rozprawa :
Wydział II Wydział Karny
Sygnatura II Ko 382/24
Data 19 .06 .2024
Czas trwania 14:00
Skład Joanna Drozdalska
Rozprawa :
Wydział II Wydział Karny
Sygnatura II Ko 523/24
Data 19 .06 .2024
Czas trwania 14:00
Skład Joanna Drozdalska
Rozprawa :
Wydział II Wydział Karny
Sygnatura II K 151/23
Data 19 .06 .2024
Czas trwania 14:00
Skład Ewa Kuchnicka
Rozprawa :
Wydział II Wydział Karny
Sygnatura II Ko 345/24
Data 19 .06 .2024
Czas trwania 13:50
Skład Joanna Drozdalska
Rozprawa :
Wydział II Wydział Karny
Sygnatura II Kop 14/24
Data 19 .06 .2024
Czas trwania 13:50
Skład Joanna Drozdalska
Rozprawa :
Wydział II Wydział Karny
Sygnatura II K 487/23
Data 19 .06 .2024
Czas trwania 13:45
Skład Ewa Kuchnicka
Rozprawa :
Wydział II Wydział Karny
Sygnatura II Ko 521/24
Data 19 .06 .2024
Czas trwania 13:40
Skład Joanna Drozdalska