W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Strona główna Rzeczypospolitej Polskiej Sąd Rejonowy
w Szubinie
 http://www.bip.gov.pl/

E-Wokanda

Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 106
Sygnatura I Co 194/21
Data 15.12.2022
Czas trwania 13:30
Skład Marek Kątny
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Sygnatura II W 264/22
Data 15.12.2022
Czas trwania 12:30
Skład Joanna Drozdalska
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 106
Sygnatura I C 98/22
Data 15.12.2022
Czas trwania 12:30
Skład Marek Kątny
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Sygnatura II K 448/21
Data 15.12.2022
Czas trwania 12:00
Skład Joanna Drozdalska
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 106
Sygnatura I Ns 358/22
Data 15.12.2022
Czas trwania 12:00
Skład Marek Kątny
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 106
Sygnatura I Ns 361/22
Data 15.12.2022
Czas trwania 11:30
Skład Marek Kątny
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Sygnatura II K 448/21
Data 15.12.2022
Czas trwania 10:15
Skład Joanna Drozdalska
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 106
Sygnatura I Ns 174/22
Data 15.12.2022
Czas trwania 10:00
Skład Marek Kątny
Rozprawa:
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 203
Sygnatura III Nsm 332/20
Data 15.12.2022
Czas trwania 09:30
Skład Grażyna Stankiewicz-Salińska
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Sygnatura II K 44/20
Data 15.12.2022
Czas trwania 09:30
Skład Joanna Drozdalska
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Sygnatura II K 226/22
Data 15.12.2022
Czas trwania 09:00
Skład Jacek Tadych
Rozprawa:
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 203
Sygnatura III RC 127/22
Data 14.12.2022
Czas trwania 13:00
Skład Grażyna Stankiewicz-Salińska
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Sygnatura II Kp 175/22
Data 14.12.2022
Czas trwania 13:00
Skład Jacek Tadych
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Sygnatura II W 361/22
Data 14.12.2022
Czas trwania 12:15
Skład Jacek Tadych
Rozprawa:
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 203
Sygnatura III RC 120/22
Data 14.12.2022
Czas trwania 12:00
Skład Grażyna Stankiewicz-Salińska
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Sygnatura II K 461/22
Data 14.12.2022
Czas trwania 11:45
Skład Jacek Tadych
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Sygnatura II K 506/22
Data 14.12.2022
Czas trwania 11:15
Skład Jacek Tadych
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 106
Sygnatura I Ns 329/21
Data 14.12.2022
Czas trwania 11:05
Skład Anna Graczyk-Czarniak
Rozprawa:
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 203
Sygnatura III RC 125/20
Data 14.12.2022
Czas trwania 11:00
Skład Grażyna Stankiewicz-Salińska
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Sygnatura II K 510/22
Data 14.12.2022
Czas trwania 10:45
Skład Jacek Tadych